17-19 вересня у м. Києві в легкоатлетичному манежі КМШВСМ відбувся
Чемпіонат України з бойового самбо серед дорослих, юніорів,
юнаків старшого, середнього та молодшого віку
,
у розділах “Лайт” та “Класичне”.
В Чемпіонаті України взяли участь 752 спортсмени.

Цей чемпіонат був відбірковим до чемпіонату Європи
який відбудеться 8-10 жовтня 2021 року.

27 спортсменів представляли Хмельницьку область на Чемпіонаті України.

Всього наші спортсмени завоювали 27 медалей різного гатунку:
8 золотих, 10 срібних та 9 бронзових нагород.

Також наша збірна відзначилась і в командному заліку:
2 місце серед дорослих, 2 місце серед юнаків середнього віку та
2 місце серед юнаків молодшого віку.

18 спортсменів Хмельницької області увійшли до складу збірної України
і будуть виступати на чемпіонаті Європи з бойового самбо в її складі.


Результати наших спортсменів серед дорослих:

Кириченко Євген -1 місце, розділ «Лайт»
в/к 82 кг (СК «КОМБАТ» м. Хмельницький)
Репков Федір -2 місце розділ «Лайт»
в/к понад 90 кг (СК «КОМБАТ» м. Хмельницький)
Пелих Дмитро– 2 місце роздід «Лайт»
в/к 82 кг (СК «КОМБАТ» м. Хмельницький)
Костюк Анатолій– 2 місце розділ «Лайт»
в/к 90 кг (СК «КОМБАТ» м. Хмельницький)
Донецький Георгій– 3 місце розділ «Лайт»
в/к 62 кг (ОДЮСШ м. Хмельницький- СК «ПЄРЄСВЄТ» м. Шепетівка)

серед юніорів:
Ярмошук Назар– 1 місце розділ «Лайт» і 1 місце розділ «Класичне»
в/к 90 кг (ДЮСШ №2 «Авангард» м. Хмельницький- СК «ПЄРЄСВЄТ» м. Шепетівка)
Марчук Антон – 2 місце розділ «Лайт»
в/к 74 кг (ДЮСШ  №2 «Авангард» – СК «КОМБАТ» м. Хмельницький)

серед старших юнаків:
Карецький Олександр-2 місце розділ «Класичне» і 3 місце розділ «Лайт»
в/к 82 кг (ОДЮСШ м. Хмельницький – СК «ПЄРЄСВЄТ» м. Шепетівка)
Колесник Олександр-3 місце розділ”Лайт”
в/к 74 кг.(ОДЮСШ м. Хмельницький –  СК «ПЄРЄСВЄТ» м. Шепетівка)
Філіпчук Олег– 3 місце розділ «Лайт»
в/к 62 кг.(СК «ЗАЛІЗНИЧНИК» м. Шепетівка)

серед юнаків середнього віку:
Махмудов Жалоладдін– 1 місце розділ «Лайт»
в/к 36 кг (ОДЮСШ м. Хмельницький – СК «ПЄРЄСВЄТ» м. Шепетівка)
Рудіч Ілля -2 місце розділ «Лайт»  і 3 місце розділ «Класичне»
в/к 48 кг (ОДЮСШ м. Хмельницький – СК «ПЄРЄСВЄТ» м. Шепетівка)
Шамрай Олександр – 3 місце розділ «Лайт»
в/к 62 кг (ОДЮСШ м. Хмельницький – СК «ПЄРЄСВЄТ» м. Шепетівка)
Яцюк Євген – 3місце розділ «Лайт»
в/к 62 кг (СК «ЗАЛІЗНИЧНИК» м. Шепетівка)

юнаки молодшого віку:
Степанюк Михайло – 1місце розділ «Лайт» і 2 місце розділ «Класичне»
в/к 39 кг (СК «ФАЙТ-АРТ» м. Хмельницький)
Дацюк Богдан– 1місце розділ «Лайт»
в/к 30 кг (СК «ФАЙТ-АРТ» м. Хмельницький)
Гелемеєва Аліна-1 місце розділ «Лайт» і 2 місце розділ «Класичне»
(СК «ПЄРЄСВЄТ» – ДЮСШ м. Шепетівка)
Войтюк Арсеній– 1 місце розділ «Лайт» і 3 місце «Класичне»
в/к 68 кг (ОДЮСШ м. Хмельницький- СК «ПЄРЄСВЄТ» м. Шепетівка)
Місюренко Ян– 2 місце розділ «Лайт» і 3 місце розділ «Класичне»
в/к 45 кг (ОДЮСШ м. Хмельницький- СК «КОМБАТ»)
Рудіч Варвара– 2 місце розділ «Лайт»
в/к 32 кг (СК «ПЄРЄСВЄТ» – ДЮСШ м. Шепетівка)

Спортсменів підготували:
Рудіч Олег, Паюк Максим, Руднев Олександр, Кушик Станіслав,
Дмитрач Дмитро і Марчук Олександр
.

Дякуємо усім хто нас підтримує і вірить у нас!

Коментарі відсутні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *